Videoesittely – Samsung Galaxy Note 8:n tärkeimmät ominaisuudet

Manu Pitkänen

Videoesittely – Samsung Galaxy Note 8:n tärkeimmät ominaisuudet
Samsungin hetki sitten esittelemä Galaxy Note8 -älypuhelin tulee Suomessa myyntiin syyskuun 15. päivänä ja se maksaa rapsakat 1029 euroa.

Note 8:n tarkemmat tekniset tiedot löytyvät edellä olevan linkin takaa, mutta jos lukeminen ei ole sinun juttusi, niin puhelimen tärkeimmät ominaisuudet on koostettu alla olevaan videoon.

Galaxy Note 8:ssa on parannettu S Pen -kynän toimintaa, minkä lisäksi laitteesta löytyy uusi kaksoiskamerajärjestelmä, joka mahdollistaa optisen zoomauksen (2x) sekä kuvien taustan hävittämisen bokeh-efektillä. Molemmissa kameroissa on optinen kuvanvakain.



Tilaa Puhelinvertailun uutiskirje!

Lähetämme noin kerran viikossa uutiskirjeen, joka sisältää viikon ajalta tärkeimmät uutisemme.

Tilaamalla uutiskirjeemme hyväksyt sääntömme ja tietosuojakäytäntömme.

Parhaat kännykkätarjoukset

Motorola Edge 70 – hinta laskenut -35%

Motorola Edge 50 Ultra – hinta laskenut -34%

Motorola Edge 50 Ultra

Alin hinta viikko sitten: 999 €

OnePlus Nord CE5 – hinta laskenut -29%

OnePlus Nord CE5
199 € Power
199 € DNA
239 € Proshop

Alin hinta viikko sitten: 279 €

Samsung Galaxy XCover 7 Pro – hinta laskenut -23%

Kommentoi artikkelia

Pysy aiheessa ja kirjoita asiallisesti. Epäasialliset viestit voidaan poistaa tai niitä voidaan muokata toimituksen harkinnan mukaan.

Haluan ilmoituksen sähköpostitse, kun ketjuun kirjoitetaan uusi viesti.